Skip to main content

Про проект


🔥Цифровий Архів Майдану - історичний волонтерський проект, покликаний зберегти пам'ять про Майдан 2013-2014.

The Digital Maidan Archive is a voluntary history project created to preserve the memory of Maidan: Ukrainian Revolution 2013-2014.

• Мета проекту - створити ґрунтовну електронну базу, у якій будуть зібрані найважливіші джерела та матеріали про події Революції Гідності.


Сайт складається з трьох головних розділів:

► Історія Майдану - розділ, де публікуються матеріали історичного характеру: статті про майданівців, біографії Героїв Небесної Сотні, спогади безпосередніх учасників Майдану, документальні фільми, матеріали про розслідування, список загиблих на Майдані тощо.

► Відео - розділ, у якому за хронологічним принципом викладені і описані найважливіші відеоматеріали, які є основними джерелами, що дозволяють відтворити і проаналізувати події Майдану (встановити місця і обставини загибелі Героїв Небесної Сотні і поранення учасників протестів; дії силовиків; і т. д.).

► Фото - архів фотографій, на яких зафіксовані найважливіші моменти Революції Гідності. Фото викладені як у хронологічному, так і тематичному порядку (окремі альбоми по найважливіших подіях: 20 лютого, 18 лютого, протистояння на Грушевського та ін.; загальні альбоми окремо по авторах).

* * * * *

Маєте важливі історичні матеріали на тему Майдану (фото, відео, спогади) - надсилайте нам для публікації !

Всі матеріали викладені виключно з едукаційною метою!  Всі права належать правовласникам.


Дозволяється вільне некомерційне використання наших матеріалів за умови обов'язкового зазначення авторства і відкритого посилання на сайт «Цифровий Архів Майдану 2013-14», як джерело (при публікації не в Інтернеті – вказання адреси сайту).  Велике прохання ставити гіперпосилання не нижче третього абзацу Вашого матеріалу.