Skip to main content

Воля або смерть! Портрет Революції Гідності.

Документальний фільм Damian Kolodiy (2015).


Автор: Damian Kolodiy / Freedom Or Death-Воля або смерть Film

Тривалість: 1:13:52.

 Фільм англійською.

Документальний фільм про Майдан американського режисера-документаліста українського походження Damian Kolodiy (Дем'ян Колодій). Фільм вийшов 2015 року, повторний реліз у 2022.

Оригінальний авторський опис фільму: "Я намагався зробити інформаційний, хронологічний фільм, який відстежує, чому все це відбувалося. Те, свідком чого я став, було неймовірним. Я приїхав, аби зняти мирні протести, замість цього довкола мене вибухнула революція. Я зрозумів, що моє завдання розповісти світові історію цього народу із площі. Я говорив із людьми на вулицях, аби дізнатись, заради чого вони стоять та чого сподіваються досягти.

Цей документальний фільм, удостоєний нагород, є хронікою того, як громадянське повстання в Києві, в Україні, перетворилося на гібридну війну з Росією, яка мала глобальні наслідки. Росія продовжує виправдовувати своє військове вторгнення в Україну як відповідь на «фашистський/нацистський переворот» і помилково вважає, що все це було якимось чином зрежисовано США.

Для широкої громадськості життєво важливо зрозуміти правду про революцію на Майдані і про те, що було поставлено на карту для пересічних українців, а також почути їхні мотивації, цілі та мрії їхніми власними словами та голосами".

Розповідь автора про роботу над фільмом: «Воля або смерть!».

Інтерв'ю з автором на Громадському.