Skip to main content

Бій на Грушевського 19 січня 2014. 

8 епізодів протистояння майданівців з силовиками режиму від кінооб'єднання #BABYLON'13.

Автор: #BABYLON'13

Дата і місце: 19.01.2014 / вул. М. Грушевського.

Приблизний час: вечір.

Тривалість: 8 епізодів, заг. тривалість ~11:40.


Оригінальний авторський опис відео: "Після прийнятих парламентом диктаторських законів, українці показали свій гнів на вулиці Грушевського. 19 січня, після того, як поліція перекрила Майдан, протести спалахнули з новою силою".


Оригінальний авторський опис відео: "Ну, блять, почему оно не горит?" Загнані в кут активісти, у відповідь на прийняті диктаторські закони, виливають свій гнів підпалюючи поліцейські автобуси".


Оригінальний авторський опис відео: "Міліція застосовує гумові кулі і світлошумові гранати. На що активісти відповіли будуванням палаючих барикади з поліцейських автобусів і автомобілів".


Оригінальний авторський опис відео: "Підійди ближче" Надзвичайні вчинки звичайних людей на вулицях Києва, оскільки революція набуває більш радикального характеру".


Оригінальний авторський опис відео: "Они резинками стреляют" Насилля на Грушевського загострюється, міліція стріляє у активістів пластиковими і гумовими кулями".


Оригінальний авторський опис відео: "Хрещення вогнем" для активістів Майдану сталося на вулиці Грушевського. Українці, які хотіли заборонити уряду випускати диктаторські закони свого корумпованого президента, були жорстоко і незаконно зупинені міліцією".


Оригінальний авторський опис відео: "Заебись!" Сутички на вулиці Грушевського між міліцією та протестувальниками загострюються. Активісти Майдану відповідають на гранати зі сльозогінним газом і гумові кулі камінням і коктейлями Молотова".


Оригінальний авторський опис відео: "Неспокій на Майдані після прийняття Верховною Радою диктаторських законів 16 січня, переріс у жорстокі сутички з поліцією 19 січня".